ČSSD Žďár nad Sázavou
přeskočit na navigaci

Články

Premiér Sobotka ocenil Jiřího Bradyho za jeho celoživotní úsilí o obranu lidských práv a demokratických principů.

Zdroj: Úřad vlády ČR
27.10.2016

Předseda vlády Bohuslav Sobotka udělil ve čtvrtek 27. října 2016 v Kramářově vile Jiřímu Bradymu pamětní medaili Karla Kramáře. Jiří Brady je jedním z lidí, kteří dokázali přežít hrůznou mašinerii koncentračních táborů, jeho rodina ale v táborech smrti zahynula. Brady své zkušenosti z holocaustu předává v rámci akademické činnosti dalším generacím, aby tak varovným mementem zabránil návratu totalitních režimů. Premiér dnes udělením medaile symbolicky ocenil Bradyho celoživotní úsilí a odvahu, s kterou brání lidská práva, pracuje na rozvoji humanity a demokratických principů ve společnosti. 

 
 
více informací

Žďárská ČSSD stojí jednotně za Vladimírem Novotným

13.10.2016

Okresní konference ČSSD ve Žďáře nad Sázavou zvolila nové vedení žďárských sociálních demokratů. Staronovým předsedou Okresního výkonného výboru se stal místostarosta Velkého Meziříčí Josef Komínek. Žďárští sociální demokraté zároveň jednomyslně přijali usnesení, ve kterém ocenili osmiletou práci hejtmana Jiřího Běhounka a jeho náměstka Vladimíra Novotného, kteří získali mimořádnou podporu voličů v proběhlých krajských volbách. Oběma osobnostem vyjádřila konference stoprocentní podporu pro další práci ve vedení Kraje Vysočina.    

 
 
více informací

Fotoohlédnutí: Setkání s kandidáty do Zastupitelstva Kraje Vysočina ve Žďáře nad Sázavou

Zdroj: ČSSD Vysočina
05.10.2016

Sociální demokracie na Vysočině uspořádala další z oblíbených akcí pro veřejnost. Její představitelé se tentokrát sešli 4. října ve Žďáře nad Sázavou. V průběhu setkání byl představen program pro nadcházející krajské volby, přiblíženy byly priority a konkrétní cíle. Jde o zabránění privatizace veřejných služeb, posílení bezpečnostních opatření či nová pracovní místa v  regionu. V naší práci se řídíme tím, že lidé si zaslouží jistoty.  

 
 
více informací

Fotoohlédnutí: Setkání s kandidáty do Zastupitelstva Kraje Vysočina ve Velkém Meziříčí

Zdroj: ČSSD Vysočina
27.09.2016

Sociální demokracie na Vysočině uspořádala další z oblíbených akcí pro veřejnost. Její představitelé se tentokrát sešli 26. září ve Velkém Meziříčí. V průběhu setkání byl představen program pro nadcházející krajské volby, přiblíženy byly priority a konkrétní cíle. Jde o zabránění privatizace veřejných služeb, posílení bezpečnostních opatření či nová pracovní místa v  regionu. V naší práci se řídíme tím, že lidé si zaslouží jistoty.  

 
 
více informací

Ministryně školství Kateřina Valachová návštívila Vysočinu

Zdroj: ČSSD Vysočina
12.09.2016

Ministryně školství, mládeže a tělovýchovy Kateřina Valachová přijela v sobotu 10. září na návštěvu Kraje Vysočina. Zavítala po boku poslance Karla Černého, náměstka ministryně práce a sociálních věcí Petra Krčála a radní Jany Fialové na Mlékárenské dny v Přibyslavi.  

 
 
více informací

Předseda sněnovny Jan Hamáček v Kraji Vysočina

Zdroj: ČSSD Vysočina
07.09.2016

Předseda sněmovny Jan Hamáček navštívil v pondělí 5. září Kraj Vysočina. Spolu s poslancem Karlem Černým a radním kraje věcí Petrem Krčálem navštívil leteckou základnu v Náměšti nad Oslavou, kde se jednalo o jejím dozbrojení a dalším rozvoji. 

 
 
více informací

Ministryně Michaela Marksová navštívila Kraj Vysočina

Zdroj: ČSSD Vysočina
04.09.2016

Ministryně práce a sociálních věcí Michaela Marksová v rámci pravidelných cest do regionů navštívila 2. září Kraj Vysočina. Program zahájila ve společnosti ŽĎAS ve Žďáře nad Sázavou, následovala prohlídka domovů pro seniory ve Velkém Meziříčí a Třebíči 

 
 
více informací
 
předchozí     1 2 3 4 5  ...     další 
 
 

Kalendář

<říjen 2016>
poútstčtsone
262728293012
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31123456
archiv akcí
 
 

Anketa

Jste spokojeni s programovým prohlášením, které schválila nová vláda?

 
Ano
   
 
Ne
   
 
archiv anket
 
 

Odkazy

 

Soubory ke stažení

 • Program ČSSD

  Dlouhodobý (základní) program ČSSD
 • ČSSD pro 21. století

  Sociální demokracie pro 21. století
 • Hodnoty a cíle

  Hodnoty, cíle a principy ČSSD
 • Reformní návrhy

  Reformní návrhy ČSSD
 
 

© 2016 ČSSD Žďár nad Sázavou Všechna práva vyhrazena.

You Tube  Facebook  Twitter  Flickr 

Tvorba webu Soft Evolution s.r.o.