ČSSD Žďár nad Sázavou
přeskočit na navigaci

Články

Na tři sta starostů se sjelo do Třeště k jednání se členy Rady Kraje Vysočina

Zdroj: Kraj Vysočina
11.01.2017

Více než 300 zástupců obecních samospráv Vysočina se v pondělí 9. ledna zúčastnilo letos prvního tradičního setkání s krajskými radními. V sále Střední odborné školy a středního odborného učiliště v Třešti se diskutovala řada témat – od financování a rozpočtových příjmů, přes grantové programy připravované v rámci Fondu Vysočiny, spolupráci mateřských, základních a středních škol v podpoře technického vzdělávání až po investice do silnic, veřejnou dopravu, péči o vodu, zemědělství i aktuální problematiku ptačí chřipky. 

 
 
více informací

Nemocnice Nové Město na Moravě nezavede směnný provoz

Zdroj: Kraj Vysočina
03.01.2017

Nemocnice Nové Město na Moravě nepřejde 1. ledna 2017 na směnný provoz. Chod všech oddělení bude zajištěn bez nutnosti změny pracovního režimu. Vedení Nemocnice Nové Město na Moravě a její lékaři našli shodu v základních bodech vyjednávání. Vznikne tak prostor pro další lednová jednání, jejichž cílem bude najít řešení i v dalších bodech, a tím udržet současný pracovní režim dlouhodobě. 

 
 
více informací

Vánoční přání

23.12.2016

Krásné a klidné vánoce,                                                                                                     hodně štěstí a zdraví do nového roku 2017                                                                                                                                                                                                                                               OVV ČSSD Žďár nad Sázavou  

 
 
více informací

Petr Krčál: Příklady dobré praxe pomáhají rozvoji nových služeb

22.11.2016

Integrace zdravotní a sociální péče je téma, kterému se v zahraničí věnuje značná pozornost jako jednomu z nástrojů zlepšování dostupnosti, kvality a výsledků poskytované péče je integrace zdravotní a sociální péče. Ta se uskutečnila 22. listopadu v prostorách Senátu Parlamentu ČR. Seminář pořádá Centrum pro studium dlouhověkosti a dlouhodobé péče Fakulty humanitních studií University Karlovy ve spolupráci s místopředsedkyní Výboru pro zdravotnictví a sociální politiku Senátu ČR doc. MUDr. Miladou Emmerovou CSc. a panem senátorem prof. MUDr. Jaroslavem Malým CSc.   

 
 
více informací

Petr Krčál: Práci v sociálních službách je třeba stále oceňovat

22.11.2016

Na Novoměstské radnici v Praze převzali dne 15. listopadu diplomy a plakety nejlepší pracovníci sociálních služeb roku 2016 z rukou patronky tohoto ocenění Hany Maciuchové, vyhlašovatelů soutěže Jiřího Horeckého, Renaty Kainráthové a Petra Hašky a náměstka ministryně práce a sociálních věcí Petra Krčála. 

 
 
více informací

Kanadská jízda

Autor: Michal Šmarda, starosta Nového Města na Moravě
05.11.2016

Moc děkuji všem, kteří přispěli k tomu, že Česká republika důstojně a čestně poděkovala Jiřímu Brady. Ocenění zaznělo mnohem silnějším hlasem, než jsme kdy snili. Jiří Brady našel na prahu devadesátky v srdci Evropy vlast, která ho má ráda. Mám radost z toho, kolik lidí v sobě našlo sílu a odhodlání udělat něco, co je správné. 

 
 
více informací

Premiér Sobotka ocenil Jiřího Bradyho za jeho celoživotní úsilí o obranu lidských práv a demokratických principů.

Zdroj: Úřad vlády ČR
27.10.2016

Předseda vlády Bohuslav Sobotka udělil ve čtvrtek 27. října 2016 v Kramářově vile Jiřímu Bradymu pamětní medaili Karla Kramáře. Jiří Brady je jedním z lidí, kteří dokázali přežít hrůznou mašinerii koncentračních táborů, jeho rodina ale v táborech smrti zahynula. Brady své zkušenosti z holocaustu předává v rámci akademické činnosti dalším generacím, aby tak varovným mementem zabránil návratu totalitních režimů. Premiér dnes udělením medaile symbolicky ocenil Bradyho celoživotní úsilí a odvahu, s kterou brání lidská práva, pracuje na rozvoji humanity a demokratických principů ve společnosti. 

 
 
více informací
 
předchozí     1 2 3 4 5  ...     další 
 
 

Kalendář

<leden 2017>
poútstčtsone
2627282930311
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
303112345
archiv akcí
 
 

Anketa

Jste spokojeni s programovým prohlášením, které schválila nová vláda?

 
Ano
   
 
Ne
   
 
archiv anket
 
 

Odkazy

 

Soubory ke stažení

 • Program ČSSD

  Dlouhodobý (základní) program ČSSD
 • ČSSD pro 21. století

  Sociální demokracie pro 21. století
 • Hodnoty a cíle

  Hodnoty, cíle a principy ČSSD
 • Reformní návrhy

  Reformní návrhy ČSSD
 
 

© 2017 ČSSD Žďár nad Sázavou Všechna práva vyhrazena.

You Tube  Facebook  Twitter  Flickr 

Tvorba webu Soft Evolution s.r.o.