ČSSD Žďár nad Sázavou
přeskočit na navigaci

Články

Jiří Běhounek: Chci vyhrát v tandemu s Michalem Šmardou

Zdroj: ČSSD Vysočina
22.04.2017

Sociální demokraty na Vysočině povede v podzimních parlamentních volbách tandem Jiří Běhounek a Michal Šmarda. V čele kandidátky bude stát úspěšný hejtman Kraje Vysočina, krýt záda mu bude starosta Nového Města na Moravě. Jde o silné spojení dvou generací regionálních politiků, kteří makají pro Vysočinu. 

 
 
více informací

Ministr Jan Chvojka se na Vysočině zajímal o příklady dobré praxe

Zdroj: ČSSD Vysočina
20.04.2017

Na pozvání vysočinského hejtmana Jiřího Běhounka a svého náměstka a krajského předsedy ČSSD Petra Krčála navštívil v úterý 18. dubna Kraj Vysočina ministr pro lidská práva, legislativu a rovné příležitosti Jan Chvojka. „Pokud jde o můj rezort, není vážný problém, který by bylo nutno na Vysočině přímo v terénu řešit. Zajímám se ale o příklady dobré praxe, zkušenosti se spoluprací s Agenturou pro sociální začleňování, zaměstnáváním agenturních pracovníků,“ řekl ministr Jan Chvojka. 

 
 
více informací

Vedení ČSSD na Vysočině navrhlo kandidátní listinu pro parlamentní volby

Zdroj: ČSSD Vysočina
09.04.2017

Vedení ČSSD na Vysočině se usneslo na návrhu kandidátní listiny pro podzimní parlamentní volby. V pozici lídra figurují hejtman Kraje Vysočina Jiří Běhounek a novoměstský starosta Michal Šmarda. V první pětce jsou dále zastoupena jména starosty Rouchovan Vladimíra Černého, poslance Pavla Antonína a živnostnice Marie Rubišarové Medové. 

 
 
více informací

Vysočina nabízí občanům nejlepší on-line službu eGovernmentu. Uživatelé hlasovali pro eAmbulanci

Zdroj: ČSSD vysočina
07.04.2017

Systém elektronického objednávání pacientů do vybraných ordinací nemocnic Kraje Vysočina eAmbulance zvítězil v anketě organizované Iniciativou 202020, která podporuje mimo jiné vytváření pestré nabídky on-line služeb pro občany a firmy. Podle dostupných informací získala aplikace více než polovinu všech došlých více než dvou tisíc hlasů. Cenu pro tuto on-line službu, kterou v Kraji Vysočina využívá téměř 60 tisíc lidí, převzal na konferenci Internet ve státní správě a samosprávě v Hradci Králové hejtman Jiří Běhounek. 

 
 
více informací

Petr Krčál: Důstojnost ve stáří hraje velkou roli v životě lidí

Zdroj: ČSSD Vysočina
20.03.2017

Na setkání s pracovníky v sociálních službách diskutoval Mgr. Petr Krčál otázku důstojnosti ve stáří. Ta hraje společně s poskytováním péče a pomoci druhým lidem výraznou roli v životě starých lidí.  „Právo na seberealizaci a svobodnou volbu je třeba zajistit všem, nejenom zdravým a soběstačným, ale i nemocným lidem. Zvláštní pozornost si zaslouží nejenom zdravotně postižení obyvatelé, ale i duševně nemocní, včetně syndromu demence, kde je velké riziko sociálního vyloučení“ řekl Petr Krčál.
  

 
 
více informací

Náměstek ministra pro lidská práva a legislativu Petr Krčál navštívil Bystřicko

Zdroj: ČSSD Vysočina
18.03.2017

Náměstek ministra pro lidská práva a legislativu Petr Krčál navštívil Mikroregion Bystřicko. V Domově pro seniory v Mitrově u Bystřice nad Pernštejnem jednal se starosty dotčených obcí, kteří jsou v okolí Uranových dolů Dolní Rožínka. Se starosty jednal o dopravní obslužnosti, sociálních službách, ale i zaměstnanosti v Mikroregionu Bystřice nad Pernštejnem. 

 
 
více informací

Nově zvolené vedení ČSSD

Zdroj: ČSSD Vysočina
12.03.2017

Delegáti na 39. sjezdu v Brně rozhodli o novém složení vedení České strany sociálně demokratické. Post předsedy již počtvrté obhájil Bohuslav Sobotka. 1. místopředsedou byl zvolen Milan Chovanec. Jako místopředsedy delegáti zvolili Michaelu Marksovou, Lubomíra Zaorálka, Jana Birkeho, Jana Hamáčka a Petra Dolínka. 

 
 
více informací
 
předchozí     1 2 3 4 5  ...     další 
 
 

Kalendář

<červen 2017>
poútstčtsone
2930311234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293012
3456789
archiv akcí
 
 

Anketa

Jste spokojeni s programovým prohlášením, které schválila nová vláda?

 
Ano
   
 
Ne
   
 
archiv anket
 
 

Odkazy

 

Soubory ke stažení

 • Program ČSSD

  Dlouhodobý (základní) program ČSSD
 • ČSSD pro 21. století

  Sociální demokracie pro 21. století
 • Hodnoty a cíle

  Hodnoty, cíle a principy ČSSD
 • Reformní návrhy

  Reformní návrhy ČSSD
 
 

© 2017 ČSSD Žďár nad Sázavou Všechna práva vyhrazena.

You Tube  Facebook  Twitter  Flickr 

Tvorba webu Soft Evolution s.r.o.