ČSSD Žďár nad Sázavou
přeskočit na navigaci

Články

Petr Krčál: Příklady dobré praxe pomáhají rozvoji nových služeb

22.11.2016

Integrace zdravotní a sociální péče je téma, kterému se v zahraničí věnuje značná pozornost jako jednomu z nástrojů zlepšování dostupnosti, kvality a výsledků poskytované péče je integrace zdravotní a sociální péče. Ta se uskutečnila 22. listopadu v prostorách Senátu Parlamentu ČR. Seminář pořádá Centrum pro studium dlouhověkosti a dlouhodobé péče Fakulty humanitních studií University Karlovy ve spolupráci s místopředsedkyní Výboru pro zdravotnictví a sociální politiku Senátu ČR doc. MUDr. Miladou Emmerovou CSc. a panem senátorem prof. MUDr. Jaroslavem Malým CSc.   

 
 
více informací

Petr Krčál: Práci v sociálních službách je třeba stále oceňovat

22.11.2016

Na Novoměstské radnici v Praze převzali dne 15. listopadu diplomy a plakety nejlepší pracovníci sociálních služeb roku 2016 z rukou patronky tohoto ocenění Hany Maciuchové, vyhlašovatelů soutěže Jiřího Horeckého, Renaty Kainráthové a Petra Hašky a náměstka ministryně práce a sociálních věcí Petra Krčála. 

 
 
více informací

Kanadská jízda

Autor: Michal Šmarda, starosta Nového Města na Moravě
05.11.2016

Moc děkuji všem, kteří přispěli k tomu, že Česká republika důstojně a čestně poděkovala Jiřímu Brady. Ocenění zaznělo mnohem silnějším hlasem, než jsme kdy snili. Jiří Brady našel na prahu devadesátky v srdci Evropy vlast, která ho má ráda. Mám radost z toho, kolik lidí v sobě našlo sílu a odhodlání udělat něco, co je správné. 

 
 
více informací

Premiér Sobotka ocenil Jiřího Bradyho za jeho celoživotní úsilí o obranu lidských práv a demokratických principů.

Zdroj: Úřad vlády ČR
27.10.2016

Předseda vlády Bohuslav Sobotka udělil ve čtvrtek 27. října 2016 v Kramářově vile Jiřímu Bradymu pamětní medaili Karla Kramáře. Jiří Brady je jedním z lidí, kteří dokázali přežít hrůznou mašinerii koncentračních táborů, jeho rodina ale v táborech smrti zahynula. Brady své zkušenosti z holocaustu předává v rámci akademické činnosti dalším generacím, aby tak varovným mementem zabránil návratu totalitních režimů. Premiér dnes udělením medaile symbolicky ocenil Bradyho celoživotní úsilí a odvahu, s kterou brání lidská práva, pracuje na rozvoji humanity a demokratických principů ve společnosti. 

 
 
více informací

Žďárská ČSSD stojí jednotně za Vladimírem Novotným

13.10.2016

Okresní konference ČSSD ve Žďáře nad Sázavou zvolila nové vedení žďárských sociálních demokratů. Staronovým předsedou Okresního výkonného výboru se stal místostarosta Velkého Meziříčí Josef Komínek. Žďárští sociální demokraté zároveň jednomyslně přijali usnesení, ve kterém ocenili osmiletou práci hejtmana Jiřího Běhounka a jeho náměstka Vladimíra Novotného, kteří získali mimořádnou podporu voličů v proběhlých krajských volbách. Oběma osobnostem vyjádřila konference stoprocentní podporu pro další práci ve vedení Kraje Vysočina.    

 
 
více informací

Fotoohlédnutí: Setkání s kandidáty do Zastupitelstva Kraje Vysočina ve Žďáře nad Sázavou

Zdroj: ČSSD Vysočina
05.10.2016

Sociální demokracie na Vysočině uspořádala další z oblíbených akcí pro veřejnost. Její představitelé se tentokrát sešli 4. října ve Žďáře nad Sázavou. V průběhu setkání byl představen program pro nadcházející krajské volby, přiblíženy byly priority a konkrétní cíle. Jde o zabránění privatizace veřejných služeb, posílení bezpečnostních opatření či nová pracovní místa v  regionu. V naší práci se řídíme tím, že lidé si zaslouží jistoty.  

 
 
více informací

Fotoohlédnutí: Setkání s kandidáty do Zastupitelstva Kraje Vysočina ve Velkém Meziříčí

Zdroj: ČSSD Vysočina
27.09.2016

Sociální demokracie na Vysočině uspořádala další z oblíbených akcí pro veřejnost. Její představitelé se tentokrát sešli 26. září ve Velkém Meziříčí. V průběhu setkání byl představen program pro nadcházející krajské volby, přiblíženy byly priority a konkrétní cíle. Jde o zabránění privatizace veřejných služeb, posílení bezpečnostních opatření či nová pracovní místa v  regionu. V naší práci se řídíme tím, že lidé si zaslouží jistoty.  

 
 
více informací
 
předchozí     1 2 3 4 5  ...     další 
 
 

Kalendář

<prosinec 2016>
poútstčtsone
2829301234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930311
2345678
archiv akcí
 
 

Anketa

Jste spokojeni s programovým prohlášením, které schválila nová vláda?

 
Ano
   
 
Ne
   
 
archiv anket
 
 

Odkazy

 

Soubory ke stažení

 • Program ČSSD

  Dlouhodobý (základní) program ČSSD
 • ČSSD pro 21. století

  Sociální demokracie pro 21. století
 • Hodnoty a cíle

  Hodnoty, cíle a principy ČSSD
 • Reformní návrhy

  Reformní návrhy ČSSD
 
 

© 2016 ČSSD Žďár nad Sázavou Všechna práva vyhrazena.

You Tube  Facebook  Twitter  Flickr 

Tvorba webu Soft Evolution s.r.o.